Vitajte na internetovej stránke sklenárstva Zlaté Moravce


V našej prevádzke Vám ponúkame perfektne odvedenú prácu, ktorej výsledkom má byť Vaša absolútna spokojnosť. Robíme poctívé remeslo, ktoré neustále posúvame vpred, aby sme splnili požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Vaše fotografie a obrazy ožívíme a zdôrazníme zachytenú atmosféru krásnym rámom či paspartou zo širokej palety farieb, tvarov a materiálov. Veríme, že Vám naša stránka dostatočne sprostredkuje krásu a rozmanitosť nášho remesla a čoskoro sa uvidíme v našej dielni.

Váš tím sklenárstva Zlaté Moravce.

Poskytované služby

Rezanie skla

Základnou službou, ktorú poskytuje správny sklenár  je samozrejme rezanie skla a zrkadla. V tejto oblasti dokážeme uspokojiť požiadavky ako profesionálov, tak aj domácich kutilov.

Rámovanie

Ak platí, že šaty robia človeka tak obraz a fotku robí rám. V tejto oblasti máme pre Vás pripravený široký výber rámov a paspárt a pri správnom výbere vám samozrejme radi pomôžeme.

Zasklievanie

Boli ste šikovní vy alebo vaše ratolesti? Alebo niekomu prekážalo vaše okno? Aj s touto nepríjemnosťou vám radi pomôžeme.  Rozbité okno či dvere nám môžete priniesť alebo to môžete nechať úplne na nás.  

Výroba akvárií

Nič tak neupúta pozornosť vašej návštevy, ako krásne akvárium vo vašej domácnosti, alebo vo firme. My Vám vyrobíme akvárium na mieru presne podla vašich predstáv a požiadaviek.

Dizajnové zrkadlá

Nudia Vás už unifikované zrkadlá z reťazcov a chceli by ste svoj interiér oživiť originálnym kúskom? My Vám vyrobíme zrkadlo podľa vašich predstáv alebo vám ponúkneme niektoré z našich špeciálov.

sklené steny a doplnky

Sklená stena je krásne interiérové riešenie, ktoré v sebe spája krásu a účelnosť. Tento dizajnový prvok dokáže dodať vášmu priestoru exkluzivitu a zároveň bráni zašpineniu stierky alebo tapiet.Tím sklenárstva Zlaté Moravce


Všetky Vaše požiadavky sme pripravení realizovať. Dokonale rezané sklo a Vaše očakávania zabezpečuje majster s viac ako 40 ročnými skúsenosťami a jeho pomocníci. Okrem širokej palety sklenárenských činností Vám poradíme a vyrobíme unikátne zrkadlá na mieru tak, aby vo Vašej domácnosti neboli len všedným, účelovým doplnkom ale originálnym dizajnovým kúskom, ktorý bude prezentovať Váš vkus a osobnosť.

Michal Furda

Majster sklenár s viac ako 40 ročnými skúsenosťami s rezaním a opracovávaním skla.

Stanislav Svorad

Výrobný riaditeľ spoločnosti.

Miroslav Galousek

Konateľ spoločnosti a ekonomický riaditeľ.